Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor krajowy/międzynarodowy

Sprint Logistyka Polska Spółka Akcyjna S.K.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie odpowiednich środków transportu do obsługi kontraktów przewozowych,

  • realizacja założonych budżetów,

  • pozyskiwanie zleceń transportowych,

  • zadania związane z obsługą dokumentacji, reklamacji, windykacji itp. realizowane są przez wyspecjalizowane działy wsparcia.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora/dyspozytora,

  • mile widziana znajomość języka obcego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

  • umiejętności planowania oraz szybkiego podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne i wciąż rosnące wynagrodzenie,

  • pakiet powitalny i mentora ułatwiające wdrożenie,

  • pracę w stabilnej finansowo firmie,

  • możliwość korzystania z szerokiego zakresu szkoleń według własnego uznania,

  • indywidualną, sprecyzowaną i dostosowaną do oczekiwań ścieżkę kariery.

Sprint Logistyka Polska Spółka Akcyjna S.K.A.

GRUPA SPRINT LOGISTYKA POLSKA to wielokrotnie nagradzany tytułem Gazeli Biznesu oraz Super Gazeli Biznesu, za dynamikę rozwoju, pracodawca. Jesteśmy polską firmą transportowo-spedycyjną z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPEDYTOR KRAJOWY/MIĘDZYNARODOWY

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.