Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

GLOBMAN Paweł SkorupaO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w transporcie, spedycji krajowej i międzynarodowej.
W związku z dalszym rozwojem firmy i zapotrzebowaniem naszych klientów poszukujemy osoby
na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych
  • własna baza klientów
  • dbałość o relacje z klientami jak i podwykonawcami
  • ofertowanie
  • obsługa zleceń transportowych
  • dbałość o wysoką jakość oferowanych usług
  • kreowanie firmy na rynku międzynarodowym

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • ciągłe powiększanie bazy klientów
  • komunikatywność
  • znajomość języków obcych: angielski / niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • pełna dyspozycyjność

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w młodym, przyjaznym  zespole
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • zatrudnienie na umowę o pracę , kontrakt B2B

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy