Logo Pracuj.pl

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

Stalko Przybysz i WspólnicyO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Stalko Przybysz i Wspólnicy

Obywatelska 128/152

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów poprzez planowanie, realizowanie i kontrolowanie zleceń transportowych
  • Współpraca z Przewoźnikami, pozyskiwanie nowych Przewoźników
  • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi Kontrahentami
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w spedycji krajowej lub międzynarodowej
  • Mile widziana dobra znajomość jednego z języków: angielskiego, niemieckiego lub innego powszechnie używanego w UE
  • Znajomość branży TSL
  • Znajomość Pakietu MS Office
  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
  • Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

STALKO Przybysz i Wspólnicy Sp. J jest wiodącą firmą spedycyjno-transportową. Trzydziestoletnie doświadczenie dało nam ugruntowaną pozycję na rynku i sprawiło, że zaufało nam wiele firm. Należymy do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm oraz posiadamy certyfikat Rzetelności programu Rzetelna Firma.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy, Obywatelska 128/152, Łódź