Logo Pracuj.pl

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

Omida S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • organizacja transportów samochodowych całopojazdowych i częściowych,
  • pozyskiwanie nowych zleceń transportowych, przewoźników i klientów,
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku Spedytora Krajowego/Międzynarodowego,
  • umiejętności budowania i utrzymania długotrwałych relacji z przewoźnikami jak i klientami,
  • umiejętności współdziałania w zespole oraz rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • znajomości języka angielskiego (dla spedytora międzynarodowego) i prawa transportowego,
  • umiejętności pozyskiwania klientów i zleceń transportowych.

To oferujemy

  • pracować w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • w marce cenionej przez Klientów i przewoźników,
  • pracować w firmie, gdzie istnieje szacunek przełożonego, partnerskie relacje i rozwój,
  • otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dodatkowo uzyskać bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

O nas

Omida S.A czołowa polska firma z branży TSL. Laureat wielu prestiżowych nagród m.in. diamenty Forbesa.

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy, Lublin