Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

"GRUPA TRANSPORTOWA" sp. z o.o.

  • Luboń

    Luboń, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportów drogowych

  • Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu

  • Pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie bazy podwykonawców oraz budowanie długofalowej współpracy z nimi

  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora - dodatkowym atutem

  • Znajomość rynku transportowego - dodatkowym atutem

  • Dobra organizacja pracy i orientacja na osiągane wyniki

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Pracę w dynamicznym, kreatywnym i przyjaznym zespole

  • Możliwość rozwoju – praca w zespole doświadczonych specjalistów

  • Dostęp do różnego rodzaju benefitów pracowniczych m.in.: Karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Możliwość skorzystania z Programu „Auto dla Spedytora” + karta paliwowa

  • Pakiet szkoleń z rozwoju osobistego

  • Pakiet szkoleń branżowych

O nas

Od ponad 20 lat budujemy doświadczenie, które owocuje ciągłym rozwojem naszej organizacji. Systematycznie udoskonalamy usługi w obszarze spedycji, transportu krajowego i transportu międzynarodowego, logistyki i magazynowania, organizowania przepraw promowych oraz adaptowania infrastruktury informatycznej i systemów do dynamicznie postępujących wymagań branżowych.