Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Stalko Przybysz i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w: Poniatowskiego 65, 05-220 Zielonka (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Stalko Przybysz i Wspólnicy

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

Stalko Przybysz i WspólnicyO firmie

Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" 1

Ostrołęka

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów poprzez planowanie, realizowanie i kontrolowanie zleceń transportowych

  • Współpraca z Przewoźnikami, pozyskiwanie nowych Przewoźników

  • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi Kontrahentami

  • Prowadzenie dokumentacji transportowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w spedycji krajowej lub międzynarodowej

  • Mile widziana dobra znajomość jednego z języków: angielskiego, niemieckiego lub innego powszechnie używanego w UE

  • Znajomość branży TSL

  • Znajomość Pakietu MS Office

  • Zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji

  • Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

STALKO Przybysz i Wspólnicy Sp. J jest wiodącą firmą spedycyjno-transportową. Trzydziestoletnie doświadczenie dało nam ugruntowaną pozycję na rynku i sprawiło, że zaufało nam wiele firm. Należymy do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm oraz posiadamy certyfikat Rzetelności programu Rzetelna Firma.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.