Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

  • Pińczów, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-28
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2018-07-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa,
    poszukujemy do naszego zespołu pracowników na stanowiska:

    Spedytor krajowy - międzynarodowy
    Miejsce pracy: Pińczów

    Opis stanowiska:

    • realizacja zleceń spedycyjnych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym,
    • pozyskiwanie zleceń spedycyjnych i organizowanie transportów,
    • rozwój bazy klientów i przewoźników,
    • dbałość o dobre relacje z klientami i przewoźnikami,
    • prowadzenie dokumentacji operacyjnej.

    Wymagania:

    • znajomość rynku TSL oraz zagadnień związanych z przewozami,
    • doświadczenie w zakresie współpracy z przewoźnikami w przewozach całopojazdowych,
    • doświadczenie w zakresie realizacji transportów FTL,
    • warunek konieczny: praktyczna dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana niemieckiego lub francuskiego
    • znajomość obsługi programów MS Office,
    • dobra organizacja pracy,
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
    • wykształcenie min. średnie.

    W przypadku braku doświadczenia zawodowego - wykształcenie wyższe o kierunku transport-logistyka - warunek konieczny

    Oferujemy:

    • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez [nazwa firmy] moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.