Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

  • podlaskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 2019-07-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Demr Rafał Stępniak

    Demr to przede wszystkim profesjonalizm, optymalne rozwiązania, najwyższa jakość obsługi. Wierzymy, że kluczem do sukcesu są ludzie więc poszukujemy najlepszych z najlepszych.

    Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Spedytor Krajowy - Międzynarodowy - własna baza kontrahentów

    Miejsce pracy: cała Polska Home Office lub Zambrów 18-300, Podlaskie

     Opis stanowiska:

    • samodzielna praca na stanowisku spedytora, generowanie zysku na określonym poziomie w cyklu miesięcznym
    • pozyskiwanie zleceniodawców i podwykonawców
    • budowanie stałych partnerskich relacji z kontrahentami
    • weryfikacja kontrahentów
    • obsługa zleceń spedycyjnych i transportowych
    • archiwizowanie dokumentacji

    Wymagania:

    • generowania zysku nie mniejszego niż 10 000 zł miesięcznie
    • własnej bazy zleceniodawców i podwykonawców
    • samodzielności w pracy, obsłudze zleceń
    • cechy: pracowitość, dokładność, uczciwość

    Oferujemy:

    • umowę o pracę i wysoką premię
    • komfortowe warunki pracy, wysokiej klasy sprzęt, atrakcyjnie położone biuro z klimatyzacją
    • możliwość pracy w dowolnym miejscu w Polsce oraz za granicą
    • wsparcie prawne, informatyczne
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych
    • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
    • pracę w młodym, energicznym, pozytywnie nastawionym zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz 926, ze zm.), prowadzonych przez Demr Rafał Stępniak z siedzibą w Zambrowie.”