Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • powyżej 15 tys. zł brutto
  • 2019-06-26
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2019-07-26)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Demr Rafał Stępniak

    Nasza firma istnieje na rynku od 2016 roku. Kierownictwo firmy od 2006 roku nabyło doświadczenie w branży TSL, które zdobywali w wiodących na polskim rynku firmach logistycznych.

    Demr to przede wszystkim profesjonalizm, optymalne rozwiązania, najwyższa jakość obsługi. Wierzymy, że kluczem do sukcesu są ludzie więc poszukujemy najlepszych z najlepszych.

    Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

    Miejsce pracy: cała Polska Homeoffice lub Zambrów 18-300, Podlaskie

    Spedytor Krajowy - Międzynarodowy - własna baza kontrahentów, Zambrów lub home office

    Wynagrodzenie: powyżej 15 tys. zł

    OPIS STANOWISKA

    • samodzielna praca na stanowisku spedytora, generowanie zysku na określonym poziomie w cyklu miesięcznym
    • pozyskiwanie zleceniodawców I podwykonawców
    • utrzymywanie budowanie stałych relacji z kontrahentami
    • weryfikacja kontrahentów
    • obsługa zleceń spedycyjnych I transportowych
    • archiwizowanie dokumentacji

    WYMAGANIA

    • generowania zysku z zleceń nie mniejszego niż 11 000 zł miesięcznie
    • własnej bazy zleceniodawców i podwykonawców
    • samodzielności w pracy, obsłudze zleceń
    • pracowitości, dokładności, uczciwości

    OFERUJEMY

    • umowę o pracę i bardzo wysoką premię
    • komfortowe warunki pracy, wysokiej klasy sprzęt, atrakcyjnie położone biuro z klimatyzacją
    • możliwość pracy w dowolnym miejscu w Polsce oraz zagranicą
    • wsparcie prawne, informatyczne
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych
    • pakiet szkoleń interpersonalnych (negocjacje, profesjonalna obsługa klienta, techniki sprzedaży, etyka w biznesie, zarządzanie czasem pracy, podstawy kodeksu cywilnego, prawa przewozowego, konwencji CMR i innych)
    • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
    • pracę w młodym, pozytywnie nastawionym zespole

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV na adres:
    /aplikuj/spedytor-krajowy-miedzynarodowy-pomorskie,oferta,6934926

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz 926, ze zm.), prowadzonych przez Demr Rafał Stępniak z siedzibą w Zambrowie.”

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Demr Rafał Stępniak z siedzibą w Zambrowie przy ul. Mazowiecka 2 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 160 dni od momentu aplikacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 160 dni od momentu aplikacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 160 dni od momentu aplikacji.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail [email protected]

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.