Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor krajowy/międzynarodowy

Uniq Logistic Sp. z o.o. Sp. j.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie przewozu towarów

  • udzielanie instrukcji i porad w zakresie warunków przewozu, wyboru środka transportu oraz trasy przewozu przesyłek

  • nadzorowanie procesów przewozowych, w tym informowanie zleceniodawcy o przeszkodach w jego wykonaniu

  • optymalizowanie tras przewozowych, negocjowanie stawek frachtu

  • dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń,

  • dbałość o dobre relacje z przewoźnikami i klientami

  • aktywny udział w poszerzaniu bazy klientów i przewoźników

  • zapewnienie taboru wystarczającego do realizacji bieżących zleceń

  • dbanie o wynik dodatni na wykonywanych zleceniach, wykonanie założonego planu

  • bieżąca analiza i optymalizacja zysków wygenerowanych przez tabor firmowy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży spedycyjnej minimum rok (warunek niezbędny),

  • znajomość rynku przewoźników,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • umiejętność sprawnej komunikacji i pracy w zespole,

  • codzienna współpraca z przewoźnikami w zakresie realizowanych zleceń,

  • sumienność i wysoka motywacja,

  • dobra organizacja pracy,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim,

  • motywujące wynagrodzenie zależne od wyników pracy,

  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, pakiet socjalny, karty Multisport, opieka medyczna Medicover)