Ta oferta pracy jest nieaktualna od 207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor krajowy - międzynarodowy

  • Słubice, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 25.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sovtransavto Eksport Import Sp. z o.o.

    Sovtransavto Eksport Import Sp. z o.o. prowadzi działalność spedycyjną
    na rynku usług transportowych i spedycyjnych ponad 25 lat.
    Jest członkiem grupy holdingowej Sovtransavto.

    Miejsce pracy: Słubice
    Region: lubuskie
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    OBOWIĄZKI:

    • organizowanie transportów krajowych i międzynarodowych,
    • pozyskiwanie klientów,
    • tworzenie ofert handlowych i wycen dla klientów ,
    • poszukiwanie nowych przewoźników,
    • budowanie trwałych relacji z klientami i przewoźnikami,
    • kompleksowa obsługa klienta krajowego i zagranicznego,
    • negocjowanie warunków współpracy, tworzenie wycen, sporządzanie dokumentacji, raportowanie,
    • realizacja transportów w relacjach krajowych oraz międzynarodowych,
    • dbanie o wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie minimum średnie,
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
    • znajomość rynku i branży TSL,
    • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
    • umiejętność budowania pozytywnych i trwałych relacji z klientami i przewoźnikami,
    • znajomość przynajmniej języka rosyjskiego,
    • mile widziana znajomość innego języka obcego.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie bezpośrednie  na umowę o pracę,
    • minimum 4000 zł. podstawy + prowizje,
    • możliwość rozwoju i kariery zawodowej,
    • rozwój oraz samodzielne prowadzenie działalności spedycyjnej.

    Oferta jest dostępna również dla obcokrajowców.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.