Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Spedytor krajowy - międzynarodowy

RB ROAD Transport & LogisticsO firmie

2 8009 000 brutto / mies.
  • Modrzejowska 20, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

RB ROAD Transport & Logistics

Modrzejowska 20

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i planowanie transportu krajowego / międzynarodowego

  • stała współpraca oraz jej rozwój z klientami firmy

  • wyszukiwanie rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów transportu

  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną

  • budowanie długotrwałych relacji z przewoźnikami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (możliwość przyuczenia)

  • znajomość rynku transportu krajowego

  • znajomość rynku transportu międzynarodowego

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego

  • umiejętność sprawnej komunikacji i pracy w zespole

Mile widziane

  • własna baza kontaktów, z której będziesz mógł korzystać pracując u nas (klienci z którymi przychodzisz do nas i których zdobędziesz w okresie zatrudnienia w naszej firmie, są obsługiwani wyłącznie przez Ciebie)

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet motywacyjny od: 2800 PLN – 9 000 PLN

  • pozapłacowe benefity

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • możliwość pracy w systemie Home Office w wyjątkowych sytuacjach (Twoje zaangażowanie oceniamy na podstawie osiąganych wyników i poziomu obsługi klientów, a nie na podstawie przepracowanego czasu pracy)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • koleżeńska, partnerska atmosfera w pracy

  • karta Multisport

RB ROAD Transport & Logistics jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku branży TSL. Nasza kadra to młodzi i ambitni ludzie.

Oferujemy najwyższej jakości usługi transportowe i spedycyjne na terenie Polski i Europy.

Nie szukamy ludzi na kilka miesięcy, lecz na lata! Jeśli jesteś dobry(a) w tym co robisz, a obecny pracodawca nie daje ci sensownej motywacji do rozwoju, przyjdź do nas! Porozmawiaj! Pokażemy ci naszą filozofię, a może zostaniesz z nami na dłużej.

Przewiń do profilu firmy