Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Krajowy/Międzynarodowy

  • Sulechów, Zielona Góra, Słubice, lubuskie
  • Specjalista
  • 28.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA SPRINT LOGISTYKA POLSKA  to wielokrotnie nagradzany tytułem Gazeli Biznesu oraz Super Gazeli Biznesu, za dynamikę rozwoju, pracodawca. Jesteśmy polską firmą transportowo-spedycyjną z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

    SPEDYTOR KRAJOWY/MIĘDZYNARODOWY
    region: woj. lubuskie: Słubice, Sulechów, Zielona Góra

    OBOWIĄZKI:

    • zapewnienie odpowiednich środków transportu do obsługi kontraktów przewozowych,
    • realizacja założonych budżetów,
    • pozyskiwanie zleceń transportowych,
    • zadania związane z obsługą dokumentacji, reklamacji, windykacji itp. realizowane są przez wyspecjalizowane działy wsparcia.

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora,
    • mile widziana znajomość języka obcego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
    • umiejętności planowania oraz szybkiego podejmowania decyzji.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne i wciąż rosnące wynagrodzenie,
    • pakiet powitalny i mentora ułatwiające wdrożenie,
    • pracę w stabilnej finansowo firmie,
    • możliwość korzystania z szerokiego zakresu szkoleń według własnego uznania,
    • indywidualną, sprecyzowaną i dostosowaną do oczekiwań ścieżkę kariery.

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych: www.sprintlogistyka.pl/klauzula_kandydaci/

    Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych zgody ba przetwarzanie danych osobowych o treści:

    „Wyrażam świadomą i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach w celu przeprowadzenia danej rekrutacji a także w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji”