Ta oferta pracy jest nieaktualna od 270 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 23.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAWBOL-LOGISTYKA ŁUCZAK-KUDZIA S.J.

    PAWBOL – LOGISTYKA działa od 2000 roku i  świadczy profesjonalne usługi transportowe dla firm prowadzących działalność w różnych branżach. Swój  profesjonalizm zawdzięczamy fachowej organizacji transportów krajowych i międzynarodowych.  W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin
    Region: zachodniopomorskie
    OPIS STANOWISKA:
    • obsługa klientów w transporcie krajowym i międzynarodowym
    • pozyskiwanie przewoźników
    • realizacja krajowych i międzynarodowych zleceń spedycyjnych
    • organizacja czasu pracy własnej
    • odpowiedzialność za wyniki

    MIEJSCA PRACY:

    Warszawa (03-534) lub Andrychów (34-120) lub  Szczecin (70-893) lub HOME OFFICE

    WYMAGANIA:
    • doświadczenie na stanowisku spedytora
    • znajomość giełd transportowych
    • wysoka kultura osobista
    • duża łatwość i umiejętność nawiązywania kontaktów
    • umiejętności negocjacyjne
    • kreatywność
    OFERUJEMY:
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • samodzielność i ambitne zadania
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz system premiowy
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • zatrudnienie w firmie prężnie działającej na rynku od ponad 17 lat

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, iż odezwiemy się do wybranych kandydatów.

    Przypominamy ! Wraz z nadesłanym CV prosimy o dopisanie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PAWBOL - LOGISTYKA.  z siedzibą w Andrychowie, ul. Batorego 37A, 34-120, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.)”.