Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-23

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PAWBOL-LOGISTYKA ŁUCZAK-KUDZIA S.J.

PAWBOL – LOGISTYKA działa od 2000 roku i  świadczy profesjonalne usługi transportowe dla firm prowadzących działalność w różnych branżach. Swój  profesjonalizm zawdzięczamy fachowej organizacji transportów krajowych i międzynarodowych.  W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie
OPIS STANOWISKA:
  • obsługa klientów w transporcie krajowym i międzynarodowym
  • pozyskiwanie przewoźników
  • realizacja krajowych i międzynarodowych zleceń spedycyjnych
  • organizacja czasu pracy własnej
  • odpowiedzialność za wyniki

MIEJSCA PRACY:

Warszawa (03-534) lub Andrychów (34-120) lub  Szczecin (70-893) lub HOME OFFICE

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na stanowisku spedytora
  • znajomość giełd transportowych
  • wysoka kultura osobista
  • duża łatwość i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • umiejętności negocjacyjne
  • kreatywność
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • samodzielność i ambitne zadania
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie w firmie prężnie działającej na rynku od ponad 17 lat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, iż odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Przypominamy ! Wraz z nadesłanym CV prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PAWBOL - LOGISTYKA.  z siedzibą w Andrychowie, ul. Batorego 37A, 34-120, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się