Oferta pracy

Spedytor krajowy – obsługa fabryki

VML S.A.O firmie

VML S.A.

ul. Serbska 4

Poznań

VML S.A. poszukuje do swojego zespołu najlepszych Kandydatów na stanowisko:

Zadania do realizacji na stanowisku:

  • organizowanie pracy aut kontraktowych obsługujące fabrykę klienta zlokalizowaną na terenie kraju
  • negocjowanie z kontrahentami warunków i ceny przewozów,
  • częściowa praca na giełdzie transportowej Trans.eu
  • przygotowanie oraz nadzór dokumentów związanych z transportem,
  • wsparcie procesów łańcucha dostaw poprzez ścisłą współpracę z magazynami i firmami transportowymi.

Wymagania, jakie postawimy przed kandydatami:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie kierunkowe: transport/logistyka, mile widziane
  • kreatywność w zarządzaniu dużym projektem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku zadań jednocześnie,
  • wiedza z zakresu realizacji usług transportowych i spedycyjnych,
  • komunikatywność, umiejętność współpracy, samodyscyplina pracy,
  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
  • posiadanie własnych relacji na rynku spedycyjnym będzie sporym atutem.

Oferujemy:

  • szerokie możliwości rozwoju osobistego
  • opiekę medyczną Luxmed, imprezy firmowe, ‘’dodatki’’ świąteczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego projektu, co może wiązać się z szybkim awansem
  • motywującą atmosferę pracy w świetnym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy