Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor krajowy

Round Trip Europe Sp. z o.o.O firmie

  • Rawa Mazowiecka

    Rawa Mazowiecka, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów poprzez przyjmowanie, analizowanie i organizowanie zleconych przewozów.

  • Aktywne poszukiwanie zleceń i przewoźników.

  • Nadzór nad całym przebiegiem procesu transportowego.

  • Dbanie o jakość i terminowość.

  • Udział w przygotowywaniu ofert.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora - WARUNEK KONIECZNY.

  • Znajomość branży TSL oraz rynku transportów całopojazdowych lub częściowych.

  • Znajomość giełd transportowych.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji biznesowych.

  • Zdolności negocjacyjne.

Mile widziane

  • Własne portfolio podwykonawców-przewoźników i/lub klientów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie podstawowe ustalane indywidualnie + atrakcyjna premia regulaminowa adekwatna do osiąganych wyników sprzedażowych.

  • Pracę w rozwijającej się firmie na rynku spedycyjnym w młodym, dynamicznym zespole specjalistów z doświadczeniem w branży TSL.

  • W wyjątkowych przypadkach możliwość pracy zdalnej.