Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spedytor Krajowy/Spedytor międzynarodowy

KAES LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja transportów

  • nadzór i monitorowanie bieżących zleceń

  • dbanie o jakość obsługi oraz terminowość dostaw

  • pozyskiwanie przewoźników/klientów

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w branży TSL

  • znajomość branży transportowej oraz zagadnień związanych z przewozami

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków

  • znajomość Konwencji CMR oraz Prawa Przewozowego

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole

  • możliwości rozwoju

  • indywidualnie dostosowane warunki wynagrodzenia

  • wysokie zarobki

  • możliwość pracy w systemie Home Office

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

KAES LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KS Logistyka Sp. z o. o. oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie spedycji, transportu krajowego i transportu międzynarodowego dopasowując ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta. Działa w oparciu o transport samochodowy, wykorzystując w tym celu różnorodne rodzaje taboru.

Przewiń do profilu firmy