Logo Pracuj.pl

Spedytor Krajowy/Spedytor międzynarodowy

KAES LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja transportów
  • nadzór i monitorowanie bieżących zleceń
  • dbanie o jakość obsługi oraz terminowość dostaw
  • pozyskiwanie przewoźników/klientów
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów

Nasze wymagania

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w branży TSL
  • znajomość branży transportowej oraz zagadnień związanych z przewozami
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • znajomość Konwencji CMR oraz Prawa Przewozowego

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • ciekawą pracę w młodym i zgranym zespole
  • możliwości rozwoju
  • indywidualnie dostosowane warunki wynagrodzenia
  • wysokie zarobki
  • możliwość pracy w systemie Home Office

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

KAES LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

KS Logistyka Sp. z o. o. oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie spedycji, transportu krajowego i transportu międzynarodowego dopasowując ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta. Działa w oparciu o transport samochodowy, wykorzystując w tym celu różnorodne rodzaje taboru.

Spedytor Krajowy/Spedytor międzynarodowy, podlaskie