Logo Pracuj.pl

Spedytor Krajowy

LINK Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów
  • planowanie i organizowanie transportów w dziale Spedycji Kontraktowej w oparciu o podwykonawców
  • dbanie o jakość obsługi i terminowość dostaw
  • monitorowanie rynku usług spedycyjnych w relacjach krajowych
  • nadzór nad realizacją zleceń i dokumentami przewozowymi
  • raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z działalnością transportową
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zdolność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office

To oferujemy

  • perspektywiczną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w miłym zespole
  • atrakcyjny system premiowy
  • dofinansowanie do karty Multisport, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata

LINK Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Polsce. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w najwyższej jakości usługach transportowych na terenie Europy. Dajemy szanse nowym pracownikom na rozwój, zdobywanie nowych kompetencji. Jeśli lubisz stawiać sobie ambitne cele i dbać o swoją karierę, zaaplikuj już teraz.

Spedytor Krajowy, Warszawa