Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor krajowy

SOLI DEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 00015 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów i przewoźników oraz budowanie długofalowej współpracy

  • realizacja usług spedycji drogowej

  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość

  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów

  • stała analiza i optymalizacja kosztów

  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną

  • współpraca z innymi działami firmy

  • pozyskiwanie ładunków

  • koordynowanie zleceń i przewozu towarów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku minimum 2 lata

  • dobra znajomość rynku przewoźników

  • ukierunkowanie na realizację wyznaczonych zadań i wskaźników

  • umiejętności organizacyjne i analityczne

  • samodzielność w działaniu i decyzyjność

  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne

  • znajomość programu Excel oraz MS Outlook

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników

SOLI DEO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy stabilną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Swoją działalność koncentrujemy na aktywnościach w sektorze usług transportowych i spedycyjnych. Od początku istnienia naszej firmy naszym głównym celem był rozwój budowany w oparciu o profesjonalną i fachową obsługę Klientów. Cechuje nas elastyczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, konsekwencja w działaniu oraz profesjonalna obsługa Klienta. Wszystkie zlecenia realizujemy sprawnie, terminowo i bezpiecznie.

Przewiń do profilu firmy