Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor

Eurogate Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportów międzynarodowych i krajowych, zgodnie z wymogami klienta i standardami operacyjnymi

  • Ścisły monitoring obsługiwanych zleceń - dbanie o jakość i terminowość realizowanych usług

  • Bieżąca obsługa aktywnych klientów firmy

  • Współpraca z działem handlowym

  • Tworzenie bazy stałych podwykonawców

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze ładunków ponadnormatywnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane wyższe kierunkowe: transport, logistyka)

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze spedycji międzynarodowej i krajowej (min. 1 rok)

  • Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Zaangażowanie, proaktywna postawa, samodzielność i pozytywne nastawienie :)

  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z przewoźnikami flotowymi

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku TSL

  • Pakiet socjalny ( opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Udział w ciekawych projektach logistycznych

  • Pracę w komfortowym biurze, w dogodnej lokalizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata