Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1223 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, młodej i dynamicznie rozwijającej się spółki na rynku polskim, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    SPEDYTOR
    Miejsce pracy: Kraków
    JS/S/02

    OBOWIĄZKI:

    • Obsługa zleceń spedycyjnych.
    • Organizacja i planowanie ładunków w ruchu międzynarodowym.
    • Monitorowanie realizacji zleceń.
    • Przygotowywanie dokumentacji transportowej.
    • Pozyskiwanie nowych klientów.
    • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy z Klientami.

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie na stanowisku spedytora lub pokrewnym.
    • Znajomość zagadnień związanych z organizacją drogowego transportu międzynarodowego.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowy atutem.
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
    • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 97 Nr 133 poz. 883).

    Consea Poland Sp. z o.o. posiada certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 4143.