Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor

  • Kraków, Ochmanów (pow. wielicki), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marka Oknoplast wyznacza trendy w zakresie innowacyjności, wysokich parametrów technicznych i oferowanej trwałości, a linie produktów zdobywają uznanie Klientów oraz nagrody branżowe. Konstrukcje aluminiowe Aluhaus – to wysoka estetyka i komfort użytkowania połączone z nowoczesnym wzornictwem i precyzją.

    Oknoplast to firma polska o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniamy ponad 1500 pracowników a nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię czterdziestu tysięcy metrów kwadratowych. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie a pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym designie i transparentnej jakości.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    SPEDYTOR

    Nr ref.: 27/S/AS/2018
    Miejsce pracy: Ochmanów, okolice Krakowa

    Zadania:
    • Planowanie transportów w wyznaczonym obszarze rynku ze szczególnym uwzględnieniem OTD.
    • Koordynacja i nadzór nad przebiegiem transportów.
    • Prognozowanie oraz weryfikacja kosztów.
    • Weryfikacja dokumentów transportowych.
    • Koordynacja dostaw na obsługiwanym obszarze.
    • Raportowanie prognoz kosztów, rzeczywistych kosztów transportów oraz wykonania budżetu.

    Jeśli posiadasz…

    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
    • Znajomość rynku usług transportowych.
    • Znajomość zasad działania giełd transportowych.
    • Znajomość przepisów prawa transportowego (CMR).
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
    • Bardzo dobrą organizację pracy własnej.
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji.
    • Znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym.

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie
      i ekologicznie odpowiedzialna.
    • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń.
    • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji.
    • Przyjazne środowisko pracy, w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych).
    • Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet.

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Informujemy, iż wnikliwie zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami,
    natomiast skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Przesłanie do Oknoplast Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej Oknoplast Sp. z o.o.) z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Oknoplast Sp. z o.o. celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Jeżeli chciałbyś/chciałabyś, aby Twoje dokumenty aplikacyjne mogły być wykorzystane w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Oknoplast Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej Oknoplast Sp. z o.o.) z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oknoplast Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej Oknoplast Sp. z o.o.) z siedzibą w Ochmanowie, Ochmanów 117, 32-003 Podłęże.
    Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.  Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych jest dostępnych na https://oknoplast.com.pl/prywatnosc/klauzula-informacyjna-dla-kandydata-do-pracy-na-podstawie-umowy-o-prace/