Logo Pracuj.pl

Spedytor

Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk-Oliwa S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i współpraca z partnerami biznesowymi
  • rozwój kontaktów handlowych i budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi
  • obsługa zleceń spedycyjnych
  • organizacja przewozów w transporcie międzynarodowym
  • współpraca z działami operacyjnymi
  • dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • umiejętność budowania oraz utrzymania dobrych relacji z klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1
  • znajomość przepisów prawa transportowego, konwencji CMR
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz samodzielnego podejmowania decyzji
  • motywacja do odniesienia sukcesu i orientacja na osiąganie celów

To oferujemy

  • umowa o pracę i stabilne wynagrodzenie podstawowe + premię
  • umożliwiamy naszym pracownikom pracę zdalną z dowolnej lokalizacji w Polsce
  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • bogaty pakiet socjalny – Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, prywatna opieka medyczna i wiele więcej
  • praca w przyjaznej atmosferze oraz współpracownicy, którzy kochają to co robią

Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk-Oliwa S.A.

PKS Gdańsk-Oliwa SA jest jednym z liderów branży transportowo-spedycyjnej w Polsce i pierwszą turkusową organizacją w branży TSL. Zapewniamy kompleksową obsługę na terenie kraju i całej Europy, czerpiąc z 55-letnich doświadczeń firmy. Nasza działalność oparta jest na samoorganizacji zbudowanej na zaufaniu, poczuciu odpowiedzialności, partnerstwie i szacunku.

Aby aplikować, należy wysłać:

CV z zamieszczoną poniżej klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Spedytor, kujawsko-pomorskie