Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor

  • Łajski (pow. legionowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARS Altmann Polska Sp. z o.o.
    międzynarodowa firma zajmująca się logistyką pojazdów gotowych zatrudni pracowników na stanowisko:

    Spedytora

    Miejsce pracy: Łajski (pow. legionowski)
    Region: mazowieckie

    Wymagania:

    • Doświadczenie w organizacji transportu
    • Znajomość prawa transportowego
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym MS Excel
    • Znajomość sektora spedycji oraz rynku klientów i przewoźników
    • Samodzielność, umiejętność podejmowania szybkich decyzji, odpowiedzialność
    • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

    Obowiązki:

    • Planowanie i realizacja transportu drogowego (przewóz samochodów osobowych i dostawczych)
    • Organizacja działań w zakresie spedycji krajowej i/lub międzynarodowej
    • Optymalizacja kosztów transportu
    • Utrzymanie kontaktów z klientami i przewoźnikami oraz pozyskiwanie nowych
    • Monitorowanie realizowanych zleceń
    • Dbanie o wysoką jakość i terminowość zleceń
    • Przygotowywanie dokumentów transportowych CMR

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, czytelny system premiowania
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

    Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)” oraz „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów ARS Altmann Polska Sp. z o. o., co pozwoli mi wziąć udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”.

    Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest ARS Altmann Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Łajskach przy ul. Fabrycznej 3. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam dokumenty wyrażasz zgodę abyśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.