Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor - Logistyk

MIRO LOGISTICS sp. z o.o.

umowa o pracę
4 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Jaworzno

    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych kontrahentów oraz budowanie długofalowych relacji.

  • Organizowanie i stałe monitorowanie transportów międzynarodowych FTL w ruchu międzynarodowym

  • Aktywna praca na giełdach transportowych - pozyskiwanie zleceń

  • Odpowiedzialność za dokumentację transportową.

  • Zapewnienie prawidłowej dokumentacji dla realizowanych usług transportowych

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora min. 2 lata.

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Komunikatywność,

  • Dobra organizacji czasu pracy, umiejętność planowania zadań, nastawienie na realizację celu

  • Samodzielność, konsekwencja i aktywne podejście do biznesu, motywacja do działania.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja uzależniona od osiąganych wyników, premiowanie oparte na klarownych zasadach,

  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków,

  • możliwość dalszego rozwoju,

  • dobrą atmosfera pracy,

  • Ubezpieczenie zdrowotne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

O nas

MIRO Logistics jest firmą transportowa założoną w 2000r.

Głownie zajmuje się transportem chłodniczym działając na rynku europejskim.