Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Logistyk

Transfer Express Sp. z o.o. O firmie

5 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Sławka 5
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Transfer Express Sp. z o.o.

Sławka 5

Katowice

TRANSFER EXPRESS  spółka sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zdobyliśmy 1 Miejsce w Prestiżowym Rankingu TSL EUROPEN.

Opis stanowiska:

  • Organizowanie i koordynowanie transportów zgodnie z potrzebami klienta oraz standardami firmy
  • Aktywna współpraca z klientami i kontrahentami
  • Dbanie o najwyższą jakość i terminowość wykonywanych usług transportowych
  • Kontrolowanie zleceń spedycyjnych oraz weryfikacja dokumentów transportowych

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora
  • Umiejętność planowania i osiągania wyznaczonych celów
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość pakietu MS Office oraz giełd transportowych
  • Znajomość rynku transportowego
  • Znajomość min. jednego języka obcego – znajomość większej ilości języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Super atrakcyjny system premiowy adekwatny do osiąganych wyników
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Pracę w młodym zespole oraz wsparcie przełożonych w osiąganiu wyników
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy i budowania własnych struktur
  • Telefon, komputer służbowy.

Ogłoszenie archiwalne