Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor - Logistyk

Netlog Polska Sp. z o.o.

5 5006 500 brutto / mies.
  • Zakładowa 1, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Zakładowa 1

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • W związku z rozwojem firmy poszukujemy  osoby na stanowisko:

  • realizacja zleceń transportu drogowego, lotniczego, morskiego,

  • koordynowanie odpraw celnych,

  • zakup usług transportowych,

  • przyjmowanie zleceń i kontrola terminowości ich realizacji,

  • pozyskiwanie klientów i opieka nad klientem,

  • prowadzenie korespondencji z klientami i dostawcami usług w języku polskim i angielskim,

  • koordynowanie obsługi targowej

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny, inne języki będą atutem,

  • wykształcenie wyższe - minimum licencjat, preferowane logistyczne,

  • znajomość podstawowych programów biurowych (środowisko MS Office),

  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży spedycji, transportu lub logistyki,

  • elastyczność  i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kultura osobista.

To oferujemy

  • Czego możecie oczekiwać?:

  • stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • konkurencyjnego wynagrodzenia,

  • samodzielnego i odpowiedzialnego stanowiska,

  • wielu interesujących wyzwań zawodowych,

  • kontaktu z wymagającymi i prestiżowymi klientami,

  • pracy w szybko rozwijającej się firmie z planami na przyszłość,

  • pracy z ciekawymi ludźmi,

  • możliwości rozwoju,

  • służbowego telefonu i innych narzędzi niezbędnych do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Firma Netlog Polska Sp.z o.o. to wiodący dostawca usług w zakresie logistyki targowej i eventowej. Obsługujemy klientów-uczestników wcześniej wspomnianych wydarzeń w zakresie dostarczania i ustawiania eksponatów targowych. Oferujemy wystawcom szroki zakrez usług spedycyjnych od transportu po odprawy celene.