Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Lotniczy

  • Brwinów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LOGART

    Logart jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski oraz krajów UE. Specjalizacja firmy to rekrutacja specjalistów oraz udostępnianie pracowników tymczasowych dla firm z sektora TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) oraz dla firm produkcyjnych. Certyfikaty Ministerstwa Gospodarki i Pracy: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2.

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma spedycyjna, posiadająca oddziały na terenie Europy. W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Brwinów
    Region: mazowieckie

    Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należała kompleksowa obsługa zleceń transportu lotniczego (import i eksport).

    Obowiązki:

    - Przygotowywanie ofert transportowych,

    - Współpraca z przedstawicielami linii lotniczych, przewoźnikami, agencjami celnymi itp.,

    - Negocjacje handlowe, optymalizacja kosztów,

    - Organizacja międzynarodowych zleceń transportu lotniczego,

    - Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

    - Min. 2  lata doświadczenia w firmie spedycyjnej w dziale AIR

    - Biegła znajomość  języka angielskiego (inne języki będą dodatkowym atutem, zwłaszcza niemiecki lub włoski)

    - Wykształcenie min. średnie

    - Znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

    - Doskonała organizacja pracy

    - Umiejętność ustalania priorytetów

    - Atrakcyjne wynagrodzenie (system motywacyjny),

    - Współudział w tworzeniu nowego biura,

    - Pracę w nowoczesnej firmie transportowo-spedycyjnej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę Logart z siedzibą w Warszawie."