Logo Pracuj.pl

Spedytor Lotniczy

Greencarrier Freight Services Polska Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie zleceń spedycyjnych frachtu lotniczego (eksport-import), a także:
  • Aranżowanie i nadzór realizacji przesyłek lotniczych
  • Przygotowywanie ofert oraz współpracę z klientami,
  • Współpracę z podwykonawcami,
  • Negocjowanie cen oraz warunków transportu,
  • Dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży TSL ze szczególnym uwzględnieniem produktów spedycji lotniczej, zagadnień celnych, rozliczeń,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (w mowie/piśmie),
  • Komunikatywność i zaanagżowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę wraz z pakietem benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Greencarrier Freight Services Polska Sp. z o.o.

Greencarrier Freight Services Poland, obecnie największa prywatna firma branży transportowej w regionie krajów nordyckich poszukuje kandydatów na stanowisko: Spedytor Lotniczy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie zleceń spedycyjnych frachtu lotniczego (eksport-import).

Spedytor Lotniczy, małopolskie