Oferta pracy

Spedytor lotniczy, morski, kolejowy

Ekol Logistics Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie organizacji zleceń transportowych

  • optymalizacja kosztów transportowych

  • budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami i dostawcami usług

  • monitoring obsługiwanych zleceń

  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń

  • udział w rozwijaniu oferowanego zakresu usług zgodnie z potrzebami rynku i polityką firmy

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w organizacji transportu morskiego, lotniczego lub kolejowego - warunek konieczny.

  • znajomość rynku TSL oraz zagadnień związanych z przewozami międzynarodowymi

  • swoboda w nawiązywaniu relacji z klientami i dostawcami usług

  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy i wyznaczania priorytetów

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i poszerzenia praktycznej wiedzy

  • spersonalizowany proces onboardingu, ułatwiający wdrożenie w nowe obowiązki

  • dodatkowy urlop

  • rozbudowany pakiet socjalny w tym ZFŚS

  • bezpłatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie ubezpieczenia grupowego i multikarnetów sportowych

  • przyjazną atmosferę pracy w życzliwym i optymistycznym zespole specjalistów

  • pracę w komfortowym i nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji z dogodnym dojazdem komunikacją miejską.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Ekolowe Małe Co Nieco - pyszne cotygodniowe poczęstunki

Firma Ekol Logistics jest operatorem logistycznym posiadającym własne oddziały w 13 krajach. Ekol oferuje między innymi transport intermodalny w oparciu o statki typu Ro-Ro, posiada 7 500 własnych środków transportu oraz 2 porty. Ekol Polska oferuje usługi transportu intermodalnego, magazynowania, krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, logistykę kontraktową oraz usługi celne.

Więcej o nas na: www.ekol.com

Przewiń do profilu firmy