Logo Pracuj.pl

Spedytor Lotniczy

ROHLIG SUUS Logistics S.AO firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy poprzez przyjmowanie i sprawną realizację zleceń dotyczących przesyłek lotniczych w eksporcie i w imporcie,
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy,
  • Realizacja założeń budżetowych,
  • Budowanie długofalowej współpracy z podwykonawcami, optymalizacja kosztów,
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w spedycji lotniczej,
  • Znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z frachtem lotniczym,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Biegła obsługa programu MS Excel,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • Wdrożenie do pracy, wsparcie zespołu,
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową,
  • Umowę o pracę,
  • Szeroką bazę szkoleń,
  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego,
  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych,
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych,
  • Możliwość zakupu sprzętu ADG w konkurencyjnych cenach,
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • rozwój
  • narzędzia pracy

ROHLIG SUUS Logistics S.A

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Spedytor Lotniczy, Olsztyn