Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy - bez doświadczenia

Interlogis Poland Sp. z o.o.

umowa zlecenie
3 00025 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wagrowska 6, Nowe Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wagrowska 6

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

Jeśli interesuje Cię rozwój zawodowy i praca w branży transportowej to zapraszamy do kontaktu. Szkolimy na spedytorów osoby bez doświadczenia poprzez autorski program szkoleniowy.

Jedynymi wymaganiami są znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz profesjonalne podejście do swoich obowiązków.

Nasza firma posiada własną flotę aut oraz bazę klientów. Realizujemy transporty na całym świecie.

Skontaktuj się z Nami!

Będziesz pracował dla firmy, której najważniejszym kapitałem są ludzie. Tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem i gwarantujemy, że będziesz mógł brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego

  • Wysoka kultura organizacji pracy własnej oraz trafnego określania priorytetów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Skuteczność w działaniu i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

  • Nastawienie na osiąganie założonych celów

  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu

  • Osobiste zaangażowanie i silna motywacja do pracy

To oferujemy

  • Podstawa + Wysokie prowizje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub dla zainteresowanych samozatrudnienie

  • Po nabyciu doświadczenia możliwość rozwijania własnego zespołu na terenie całej Polski

  • Możliwość pracy zdalnej z miejsca zamieszkania w momencie osiągnięcia pełnej samodzielności

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Służbowy laptop i telefon

  • Multisport

O nas

Firma Interlogis Poland Sp. z o.o. została założona w 2010 roku, łączy działalność operatora logistycznego oraz firmy transportowo-spedycyjnej. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym kompleksowe usługi transportowo – spedycyjne. Zatrudniamy około 90 osób w 3 oddziałach w Warszawie, Poznaniu i Radomiu. Kluczowym obszarem naszej działalności jest organizacja transportu drogowego w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej.