Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

FIKRO Maciej KropiwiecO firmie

  • Biała Podlaska

    Biała Podlaska, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli pracujesz bądź pracowałeś jako spedytor międzynarodowy. Posiadasz własną bazę klientów/przewoźników. Oczekujesz bardzo wysokiej , uczciwej prowizji za wykonaną pracę i chcesz pracować zdalnie w domu, to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Głównym zadaniem kandydata będzie aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów w zakresie transportu międzynarodowego.

Nasze wymagania

  • min. rocznego doświadczenia w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego

  • posiadanie bazy własnych klientów / przewoźników(warunek konieczny),

  • znajomości rynku przewoźników i klientów,

  • zaangażowania, samodzielności oraz nastawienia na realizację celów,

  • dobrej znajomości języka angielskiego,

  • znajomość języka niemieckiego będzie niewątpliwym atutem,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i w celu osiągnięcia wyznaczonego wyniku,

  • wysokiej kultury osobistej zarówno w relacjach z klientem jak i ze współpracownikami

To oferujemy

  • warunki płacowe odbiegające od standardowych stosowanych na rynku lokalnym ( bardzo wysoka prowizja)

  • nie rozliczamy z przepracowanego czasu pracy ale efektywności i wzorowej obsługi klientów

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, dostęp do giełd transportowych)

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość również pracy zdalnej ( w domu ) lub w biurze (Biała Podlaska)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne