Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

VAN CARGO S.A.

  • Biała Podlaska

    Biała Podlaska, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja transportu

  • optymalizacja kosztów transportowych

  • aktywne nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz przewoźnikami

  • nadzór nad obiegiem dokumentów przewozowych

Nasze wymagania

  • min. 3 lat doświadczenia w spedycji międzynarodowej

  • znajomości rynku klientów i przewoźników

  • zaangażowania, samodzielności i przedsiębiorczości

  • nastawienia na pracę zespołową

  • wyższego wykształcenia (niekoniecznie kierunkowego)

  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2),

  • (znajomość innych j. obcych będzie atutem)

To oferujemy

  • umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe

  • pakiet wyjątkowych benefitów m.in nielimitowany urlop - brzmi ciekawie? :)

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu

  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w branży z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

VAN group to grupa podmiotów specjalizujących się w branży TSL. Posiadamy 36 lokalizacji w Europie, z czego 31 na terenie Polski. Zatrudniamy ponad 800 osób, z czego blisko 500 specjalizujących się w spedycji. Funkcjonujemy na rynku od 1989 r. Poszukujemy praktykanta na okres wakacyjny w jednej z naszych lokalizacji w Żernikach pod Poznaniem. W lokalizacji prowadzimy min. obsługę logistyczną dla jednej z największych firm w przemyśle meblarskim. Praktykant na okres zatrudnienia dołączy do zespołu Specjalistów ds. Logistyki Magazynowej.

Przewiń do profilu firmy