Oferta pracy

Spedytor Międzynarodowy

Alfa Trans Anna GłówkoO firmie

3 000‐20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy  firmą spedycyjną z kilkunastoletnim doświadczeniem w transporcie, która jest w stanie sprostać każdemu zleceniu. Organizujemy przewóz towarów drogą lądową, morską i powietrzną. Jesteśmy liderem w naszej branży.

Posiadamy wszystkie wymagane prawem licencję.  Obsługujemy firmy z całego świata, oraz dostarczamy nasze usługi od Ameryki aż po Chiny..

Główny nacisk kładziemy na jakość wykonywanej pracy oraz na miły kontakt z klientem. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami dla tego tworzymy też rodzinną atmosferę

Opis stanowiska:

  • realizacja zleceń spedycji drogowej;
  • współpraca z Przewoźnikami;
  • współpraca z Klientami

Wymagania:

  • minimum dwuletniego doświadczenia w branży spedycji międzynarodowej drogowej;
  • dobra znajomość rynku przewoźników i klientów;
  • własny portfel klientów;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, efektywność w działaniu;
  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji;
  • dyspozycyjność;
  • umiejętności obsługi aplikacji MS Office
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • bardzo dobre warunki pracy w miłej atmosferze;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Koszalinie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy