Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy

Rockpol sp. z o.o. sp.k.

  • Białystok, podlaskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Rockpol sp. z o.o. sp. k. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Od 2011 roku kompleksowo zajmujemy się organizacją profesjonalnych usług transportowych. Mając świadomość, że firmę tworzą ludzie poszukujemy współpracowników którzy nie boją się wyzwań.

Zakres obowiązków

  • nawiązywanie współpracy z przewoźnikami i budowanie długofalowej współpracy
  • nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń transportowych w zakresie spedycji
  • negocjowanie i zawieranie umów transportowych
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Zapraszamy studentów zaocznych,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe: logistyka
  • Umiejętność pracy indywidualnej, jak i w zespole pod presją czasu,
  • Zdolność nawiązywania kontaktów,
  • Wysoka motywacja na osiąganie wyznaczonych celów i nastawienie na sukces,
  • Znajomość języka angielskiego lub innego, umożliwiająca swobodną komunikację
  • Obowiązkowość, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę i brak górnej granicy zarobków
  • bardzo atrakcyjny i elastyczny system premiowy dopasowany do oczekiwań i potencjału
  • partnerskie podejście pracodawcy do pracownika
  • motywujący system premiowy
  • stałe godziny pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • system szkolenia do pracy

Ogłoszenie archiwalne