Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

MT TRANS KOBYLIŃSCY sp.j.O firmie

3 0008 000 brutto / mies.

MT TRANS KOBYLIŃSCY sp.j.

Antoniukowska 56

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń transportowych, nadzór nad flotą, kierowcami oraz podwykonawcami,

  • Tworzenie własnej bazy zleceniodawców oraz zleceniobiorców,

  • Budowanie długofalowych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami,

  • Wysoki standard obsługi klienta oraz świadczonych usług,

  • Nadzór nad jakością i terminowością procesów transportowych,

  • Dbanie o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka obcego, najlepiej angielskiego lub niemieckiego,

  • Obsługa giełd transportowych,

  • Wprowadzanie nowych innowacyjnych pomysłów, podejmowanie trudnych wyzwań,

  • Znajomość branży TSL,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • Samodzielność, zdolność podejmowania szybkich decyzji,

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Doświadczenie w pracy na podanym stanowisku,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie od sprzedanych ładunków,

  • Jesteśmy gotowi do rozmów na Państwa systemie płac w zależności od umiejętności,

  • Możliwości rozwoju zawodowego i rozszerzania kwalifikacji,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole,

  • Wdrażanie własnych pomysłów,

  • Pracę w siedzibie firmy w Choroszczy.

O nas

Jesteśmy kontynuacją rodzinnej firmy transportowej działającą na rynku od 1992 roku. Pod obecną nazwą działamy od 2010 roku. Specjalizujemy się w przewozach chłodniczych na obszarze całej Unii Europejskiej. Obecnie posiadamy 12 własnych zestawów ciężarowych z naczepami typu chłodnia. Chcielibyśmy rozszerzyć swoją działalność gospodarczą o spedycję. Prowadzenie swoich aut oraz sprzedaż dodatkowych pozyskanych ładunków podwykonawcom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością na stronie www.mttrans.com.pl