Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spedytor Międzynarodowy

MORE-TRANS RENATA MOSIEWICZ, DAWID MIARKA sp.j.O firmie

3 000‐500 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma spedycyjna działająca w branży TSL od 2012 roku.
Szukamy osób z doświadczeniem w branży które chcą się rozwijać,
poprzez zaangażowanie w prace.
Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe dla spedytorów z doświadczeniem.
Nasze oddziały mieszczą się w Poznaniu i Koszalinie, ale planujemy kolejne lokalizacje.

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie zleceń transportowych i ich realizacja.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Pozyskiwanie nowych przewoźników.
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenie w branży TSL.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Własna baza klientów i przewoźników.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka Francuskiego, Hiszpańskiego lub Niemieckiego.
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presja czasu.
  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Wysokie prowizje.
  • Umowę o prace lub kontrakt b2p.
  • Firma o statusie bardzo dobrego płatnika.
  • Bez korporacyjną atmosferę.
  • Narzędzia do pracy.
  • Dostęp do giełd transportowych.
  • Wewnętrzny dział obsługi faktur. (Fakturami nie zajmuję się spedytor)
  • Wewnętrzny dział windykacji. (Płatnościami nie zajmuję się spedytor)
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość pracy w biurze w Koszalinie lub Poznaniu.

Ogłoszenie archiwalne