Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy

Alfa Trans Anna GłówkoO firmie

  • Bytom Odrzański, Gorzów Wielkopolski, Krosno Odrzańskie, Lubsko, Międzyrzecz, Nowa Sól, Nowogród Bobrzański, Ośno Lubuskie, Strzelce Krajeńskie, Szprotawa, Świebodzin, Wschowa, Zielona Góra, Żagań, Żary

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zleceń spedycji drogowej,

  • współpraca z Przewoźnikami,

  • współpraca z Klientami.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w branży spedycji międzynarodowej drogowej,

  • dobra znajomość rynku przewoźników i klientów,

  • własny portfel klientów,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, efektywność w działaniu,

  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność obsługi aplikacji MS Office.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • bardzo dobre warunki pracy w miłej atmosferze,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Koszalinie.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Alfa Trans Anna Główko

Jesteśmy dużą firmą spedycyjną z kilkunastoletnim doświadczeniem w transporcie, która jest w stanie sprostać każdemu zleceniu. Organizujemy przewóz towarów drogą lądową, morską i powietrzną. Jesteśmy liderem w naszej branży.

Posiadamy wszystkie wymagane prawem licencję. Dla tego obsługujemy firmy z całego świata, oraz dostarczamy nasze usługi od Ameryki aż po Chiny.

Główny nacisk kładziemy na jakość wykonywanej pracy oraz na miły kontakt z klientem. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami dla tego tworzymy też rodzinną atmosferę.

Przewiń do profilu firmy