Spedytor Międzynarodowy Całopojazdowy

  • Czeladź, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 17.10.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 16.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Czeladź, oddział Katowice
    W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw.
    Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa.
    Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji.
    Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi
    na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwości realizacji zawodowej oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji,
    • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport, do wypoczynku i inne),
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Szeroką bazę szkoleń dla pracowników.

    Zadania:

    • Organizacja transportów samochodowych całopojazdowych,
    • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu,
    • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych,
    • Realizacja założeń budżetowych,
    • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych,
    • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

    Oczekiwania:

    • Min. 1- roczne doświadczenie w spedycji międzynarodowej w zakresie przewozu ładunków całopojazdowych,
    • Preferowane doświadczenie w przewozach na rynkach Unii Europejskiej,
    • Doświadczenie w branży automotive będzie istotnym atutem,
    • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu naczep,
    • Wykształcenie średnie lub wyższe,
    • Znajomość j. angielskiego w stopniu średniozaawansowanym,
    • Mile widziana znajomość j. niemieckiego.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom