Oferta pracy

Spedytor Międzynarodowy Całopojazdowy

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportów samochodowych całopojazdowych,

  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu,

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych,

  • Realizacja założeń budżetowych,

  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych,

  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej,

  • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi,

  • Doświadczenie na rynkach skandynawskich,

  • Doświadczenie w prowadzeniu naczep,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Biegła obsługa programu Excel,

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy