Logo Pracuj.pl

Spedytor Międzynarodowy Całopojazdowy

ROHLIG SUUS Logistics S.AO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja transportów samochodowych całopojazdowych
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych
  • Realizacja założeń budżetowych
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej
  • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła obsługa programu Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Wdrożenie do pracy, wsparcie zespołu
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową
  • Umowę o pracę
  • Szeroką bazę szkoleń
  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego
  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych
  • Możliwość zakupu sprzętu ADG w konkurencyjnych cenach
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • rozwój
  • narzędzia pracy

ROHLIG SUUS Logistics S.A

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Spedytor Międzynarodowy Całopojazdowy, Warszawa