Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Oferta z szybkim aplikowaniem
    co to?

    Spedytor międzynarodowy

    Sped Partner Sp. z o.o.

    • Dąbrowa Górnicza

      Dąbrowa Górnicza, śląskie
    • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • specjalista (Mid / Regular)
    • запрошуємо працівників з України
    ukrainian-friendly-overlay
    Запрошуємо працівників з України
    Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

    Twój zakres obowiązków

    • planowanie, organizowanie, nadzorowanie zleceń

    • prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej

    • sporządzanie wycen na potrzeby klientów

    • komunikacja i negocjacje z klientami i podwykonawcami

    • weryfikowanie potencjalnych podwykonawców

    • rozbudowa bazy przewoźników

    • optymalizacja kosztów transportu

    • dbanie o wysoki poziom jakości usług, terminowość zleceń i wizerunek firmy,

    • przygotowywanie dokumentacji transportowej i wprowadzanie danych do systemu,

    Nasze wymagania

    • doświadczenie w pracy z tzw. Taborem Własnym lub Taborem Przewoźnika

    • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    • znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

    • dobra organizacja pracy

    • umiejętność pracy w zespole

    • wykształcenie wyższe

    Mile widziane

    • doświadczenie w sprzedaży ładunków

    To oferujemy

    • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

    • atrakcyjny prowizyjny system wynagrodzeń

    • możliwość rozwoju zawodowego

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę