Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Transwise.pl

Spedytor Międzynarodowy DMC 3.5 T

Transwise.plO firmie

3 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ważna 15 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczne nawiązywanie oraz budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • Pozyskiwanie ładunków i organizowanie transportów do 3,5 t.

  • Bieżąca obsługa zleceń w zakresie transportu międzynarodowego do 3,5 t.

  • Codzienny kontakt z Klientami oraz Przewoźnikami

  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług transportowych

  • Koordynowanie działań operacyjnych w związku z realizowanymi zleceniami transportowymi

Nasze wymagania

  • Masz min. 2 letnie doświadczenia

  • Masz otwartą działalność, bądź chcesz ją założyć.

  • Znasz rynek TSL oraz giełdy transportowe.

  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim/niemieckim.

To oferujemy

  • Bardzo wysoką prowizję-najwyższą na rynku !

  • Atrakcyjne zarobki w oparciu o przejrzysty i uczciwy system prowizyjny.

  • Wsparcie merytoryczne z zakresu transportu i prawa

  • Dostępy do giełd

  • Możliwość wykonywania pracy z domu (Home Office).

  • Swobodę prowadzenia działalności gospodarczej

  • Przeszkolonych przewoźników do długofalowej współpracy wraz z nowym samochodem przystosowanym do transportu międzynarodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Transwise jest firmą zajmującą się wsparciem doradczym dedykowanym branży transportowej. Działamy na rynku od2013 roku, dzięki naszej działalności – nasi partnerzy rozwinęli kilkadziesiąt dobrze prosperujących firm operujących w transporcie międzynarodowym do 3,5 t.

Naszą kluczową wartością jest wspieranie sukcesu naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy