Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spedytor Międzynarodowy DMC 3,5 T

As-TransO firmie

4 000‐6 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • organizowanie całego cyklu usługi spedycyjno-przewozowej
  • planowanie tras
  • współpraca z klientami, podwykonawcami

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego – busy 3,5 tony
  • znajomość minimum jednego języka obcego
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Outlook i Excel)
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • sumienność i dokładność wykonywanych prac

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • dodatkowe premie zależne od wyników pracy
  • miłą i przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez As-Trans Katarzyna Rosmanowska z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne