Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy

SIMPLE SOLUTIONS sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 00030 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • (Home Office)

  • OPIS STANOWISKA:

  • Samodzielne planowanie i organizacja transportu międzynarodowego lub krajowego

  • Nadzór nad realizacją zleceń transportowych

  • Dbanie o jakość oraz terminowość świadczonych usług

  • Negocjacje z Klientami

  • Budowanie relacji z nowymi podmiotami

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami

Nasze wymagania

  • WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora/handlowca (minimum rok) w branży TSL

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym

  • Odpowiedzialność, sumienność oraz zaangażowanie

  • Znajomość rynku zagranicznego oraz krajowego

  • Umiejętność posługiwania się giełdami transportowymi (timocom , transeu , teleroute)

  • Umiejętność organizowania własnej pracy

To oferujemy

  • OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B / umowę zlecenie - w zależności od preferencji kandydata

  • Pracę w luźnej, przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego i nieskrępowanej realizacji własnych pomysłów

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowe zależne od wyników pracy (% ), bez górnej granicy

  • Zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

simple-solutions.com.pl

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się nowoczesną firmą, działającą w branży logistyczno-spedycyjnej. Posiadamy dwa oddziały mieszczące się w Olsztynie. Oferujemy szeroki zakres usług spedycyjnych i logistycznych przeznaczonych zarówno dla dużych, jak i niewielkich firm produkcyjnych i handlowych.

Zajmujemy się również kompleksową obsługą firm transportowych. Zapewniamy im ciągłość zleceń, pomagamy w pozyskaniu wykfalifikowanych i rzetelnych kierowców.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, w pełni wybierając optymalne rozwiązania dla Jego firmy. Sukces naszego Klienta pozwala nam na własny rozwój i jeszcze skuteczniejsze rozwiązania logistyczne do zaoferowania.