Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

ZET Transport Sp. z o.o

  • Domasław (pow. wrocławski)

    Domasław (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa zleceń transportowo-spedycyjnych

  • utrzymanie i rozwój współpracy z klientami i podwykonawcami firmy

  • koordynowanie i monitorowanie procesów przewozowych

Nasze wymagania

  • znajomość procedur transportu drogowego krajowego i międzynarodowego

  • biegła znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • rzetelność, odpowiedzialność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • mile widziane min. roczne doświadczenie w pracy na ww. stanowisku

To oferujemy

  • stałą, pewną pracę w firmie o ugruntowanej, silnej pozycji rynkowej

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • samodzielność i swobodę działania w ramach powierzonych zadań