Spedytor Międzynarodowy Drobnicowy

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.06.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 08.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań, Tarnowo Podgórne
    W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw.
    Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa.
    Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji.
    Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi
    na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

    Oferujemy:

    • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji - szeroka baza szkoleń wewnętrznych, perspektywy awansu;
    • Samodzielną pracę w rozwijającej się organizacji;
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne);
    • Niezbędne narzędzia pracy;
    • Umowę o pracę.

    Obowiązki:

    • Organizacja transportów samochodowych Klientów w relacjach międzynarodowych,
    • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu,
    • Aktywne poszukiwanie nowych firm przewozowych,
    • Realizacja założeń budżetowych,
    • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych,
    • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w obszarze ładunków częściowych;
    • Bobra znajomość języka angielskiego,
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
    • Dobra znajomość programu Excel,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Lojalność.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom