Spedytor Międzynarodowy Drobnicowy

Rhenus Freight Logistics Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Staniewicka 5

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa organizacja transportów na stałych liniach drobnicowych w relacjach międzynarodowych w eksporcie lub imporcie.

  • Bieżąca obsługa zleceń transportowych, w tym: przyjmowanie zleceń, procesowanie zleceń w systemie transportowym Speed.

  • Monitorowanie jakości, terminowości i kosztów transportu.

  • Budowanie partnerskich, długofalowych relacji z klientami i partnerami firmy w Europie

  • Współpraca z innymi działami i oddziałami firmy w Polsce.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w organizowaniu transportów międzynarodowych (min. 1 rok).

  • Znajomość rynku oraz przepisów transportowych i spedycyjnych.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Średnie wykształcenie (mile widziane wykształcenie wyższe o profilu transport/logistyka).

  • Nastawienie na osiąganie celów i proaktywna postawa.

  • Angażowanie się w budowanie pozytywnej, przyjaznej komunikacji ze współpracownikami i klientami.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Program wdrożeniowy i precyzyjnie określone zadania do wykonania.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów w połączeniu ze wspierającym Ciebie zespołem.

  • Dużą stabilność i poczucie bezpieczeństwa.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Co ponad to? U nas znajdziesz #dobrepołączenie:

  • Bezpieczeństwa globalnej grupy z pracą w kameralnym zespole.

  • Lokalnych i międzynarodowych możliwości rozwoju Nasz zespół cały czas się rozwija, a Ty możesz rozwijać się razem z nim!

  • Tradycji z innowacyjnym podejściem. W grupie wypracowaliśmy wiele dobrych praktyk, którymi chętnie dzielimy się z naszym zespołem. Jednocześnie cały czas się rozwijamy- biznesowo i operacyjnie. RFL to nowa spółka w grupie. Z nami możesz wdrażać swoje pomysły!

Jesteśmy częścią niemieckiej Grupy Rhenus, która jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych na świecie. W naszej grupie łączymy ponad 100 lat tradycji z otwartością na nowości i podejmowanie innowacyjnych działań.

W Rhenus Freight Logistics stawiamy na specjalizację. Jesteśmy nową spółką wydzieloną ze struktur Rhenus Logistics Polska, która powstała po to, aby skoncentrować swoje działania w produkcie międzynarodowego transportu drogowego i dystrybucji krajowej. Rozwijamy się i z entuzjazmem patrzymy w przyszłość. Szukamy osoby, która chciałaby budować nową firmę razem z nami!

Przewiń do profilu firmy